חגורות גב

חגורות גב

חגורות גב

אורח החיים המערבי, עלול לגרום לבעיות יציבה, איזון, ולכאבי גב. הישיבה הממושכת מול המחשב, ובמיוחד מי שהמקצוע שלו דורש עבודה על מחשב, עלול למצוא את עצמו עם כאבים בגב, ובעיות בעמוד השדרה. לפעמים, מספיק תזוזה לא נכונה של הגב, כדי לקבל כאבי גב.

כדי להקל על כאבים הנובעים מפריצת דיסק, או בעיה אחרת פותחו חגורות גב מיוחדות. מטרת החגורות, היא לתת תמיכה לגב, ולהקל על כאבי הגב. את חגורות הגב לובשים מתחת לחולצה.

חגורת גב לסובלים מפריצת דיסק:

חגורות גב, הינן דרך להקל על הכאבים החזקים של הסובלים מפריצת דיסק. חגורת הגב, יצירת קיבוע לעמוד השדרה. קיבוע זה, חשוב להחלמת עמוד השדרה.

הקטנת תחושת העייפות: חגורת הגב, מפחיתה את העומס משרירי הגב. הקלה זו, מפחיתה את תחושת העייפות של לובש החגורה.

לבישת חגורת גב, בעת פעילות בחדר כושר:

כאשר מתעמלים במכון כושר, מאמצים לפעמים מאוד את הגב. לעיתים, המאמץ יהיה חריג מהרגיל. מאמץ זה, עלול לגרום ליציאת חוליה מעמוד השדרה, או לכאבי גב. כדי למנוע בעיות בגב כתוצאה מפעילות במכון כושר, מומלץ בעת הפעילות ללבוש חגורת גב המתלבשת על כל הגב.

סוגים שונים של חגורת גב:

ישנם כמה סוגים עיקריים של חגורות גב. הסוג הדומיננטי והשימושי ביותר, הוא חגורות לגב התחתון. סוג אחר של חגורות, הוא חגורות המתלבשות על כל הגב. ישנה כמובן, החגורה היפנית לגב, הפשוטה והבסיסית.

ישנם חגורות גב, המכילות רצועות תומכות. בחגורות אחרות, יש פדים מסיליקון, על מנת לתת ללובש תחושה קלה יותר.

התאמת החגורה לגב:

על מנת שהשפעת חגורת הגב תהיה יעלה, יש להדק את החגורה היטב, בצורה שתתאים היטב למבנה הגב. בדרך זו, הגב יקבל את הקיבוע אותו הוא צריך. מומלץ לרכוש חגורה אלסטית מבד נושם.

חגורת גב להריון:

חגורת גב רגילה, לא יכולה להתאים להריון, בשל הלחץ שמפעילה החגורה על הבטן התחתונה. לשם כך, פותחו חגורת גב מיוחדות עבור נשים בהריון. חגורת גב המתאימה להריון, יכולה להקל על האישה ההרה, בכך שמפחיתה מהעומס בגב התחתון.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור