מדרסים להפחתת פציעות

healthy-person-woman-sport-large

מדרסים להפחתת פציעות

כאשר עוסקים בספורט, על כל ענפיו, מומלץ ללבוש אביזרים אורתופדיים, ומדרסים, על מנת למנוע פציעות ספורט. אולם, כאשר לא שומרים על כללי הזהירות, ונוצרים פציעות ספורט, מומלץ ללבוש מדרסים להפחתת פציעות.

מדרסים, יכולים לשמש כלי עזר יעיל להפחתת פציעות ספורט. המדרסים עוזרים להפחית את הלחץ והעומס על המקומות הבעייתיים, וכך יהיה לאברים אלו, קל להבריא יותר מהר.

כאשר מזמינים מדרסים כדי להחלים מפציעות ספורט, יש לתכנן היטב, את המדרסים שיוזמנו.

מדרסים ביו מכנים להפחתת פציעות ספורט:

כאשר מזמינים מדרסים להפחתת פציעות, מומלץ להזמין מדרסים ביו מכניים. מדרסים ביו מכניים, הן מדרסים שמיוצרים בהתאמה אישית מלאה עבור המזמין. בהזמנת מדרסים אלו, לוקחים בחשבון את סוג הפציעה, ואת ענף הספורט בו עוסק המזמין.

מדרסים לפי ענפי ספורט:

דרך נוספת בה אפשר להשתמש עם מדרסים להפחתת פציעות, היא להזמין מדרסים המותאמים לפי ענף הספורט בו מתעסק מזמין המדרסים. לכל ענף ספורט, יש אזורים אחרים בהם נוצר עומס. לכן, לכל ענף ספורט, תוכננו מדרסים אחרים. המדרסים לענפי הספורט השונים, תוכננו בצורה, הנותנת הקלה וטיפול בפציעות הספורט, הקשורות אל אותו ענף.

מה ההבדל בין מדרסים ביו- מכניים, לבין מדרסי ספורט רגילים?

ההבדל הוא, שהמדרסים הביו- מכניים, קשיחים יותר מהמדרסים הרגילים של ענפי הספורט השונים. במדרסים הביו מכניים, יש בליטות הנותנות לחץ רפלקסולוגיה על הרגל, בעוד במדרסי הספורט הרגילים, אין בליטות כאלו.

הדל נוסף, הוא שהמדרסים הביו מכניים, מיוצרים בהתאמה מלאה לכף הרגל, ולנתונים הבריאותיים של המזמין, לעומת המדרסים הרגילים של ספורט, שעשויים לפי תבנית מסוימת, וההתאמה העיקרית המתבצעת, היא בעיקר ההתאמה למידת הרגל.

אולם, יש מקרים בהם מדרסים ביו מכניים, יהיו קשים מדי לבעיה, או לפציעה של הלובש, ולכן במקרים אלו, עדיף להזמין מדרסי ספורט רגילים.

מתי כדאי להזמין מדרסים ביו מכניים, ומתי כדאי להזמין מדרסי ספורט רגילים?

מומלץ להתייעץ עם האורתופד המטפל לגבי סוג המדרסים המתאימים, ויכולים לסייע לבעיה. כדאי לקבל ייעוץ חינם מחברה המייצרת גם מדרסי ספורט, וגם מדרסים ביו מכניים.

מדרסים להפחתת פציעות
healthy-person-woman-sport-large (1)
pexels-photo-68433-large

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור