נעליים אורטופדיות

חברת דר' פלקס הוקמה בשנת 1985 במטרה להעניק פתרון הנעלה לאנשים בעלי בעיות רגלים והיא בעלת רזומה של 30 שנות ניסיון בנושא כף הרגל וביישום הממצאים החדישים ביותר של אורטופדית כף הרגל, זאת ע"י שימוש בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

חברת סולידוס (Solidus) הוקמה בשנת 1910 במרכז גרמניה. שמירה על רגליים בריאות זה בריא! זה המוטו והחזון של החברה המתמחה בייצור נעליים נוחות באיכות גבוה לגברים ולנשים.

ברוקס (Brooks Sports) הינה חברה אמריקאית, המייצרת נעלי ריצה והליכה מקצועיות. החברה הוקמה בשנת 1914 בפילדלפיה על ידי מוריס גולדנברג, יהודי אמריקאי. שמה של החברה ניתן לפי שם משפחתה של אשתו "ברוכס" ואשר הפך לברוקס. במהרה חברת ברוקס הפכה לשם דבר בתחום פיתוח נעלי הריצה ובידיה מספר רב של פטנטים פורצי דרך.

לה בלה בלרינה הינו מותגי נעלי הבלרינה של דר' פלקס. לאחרונה חברת דר' פלקס החלה ביצור נעלי נוחות על סוליית נעלי הבלרינה המפורסמות. הנעליים בעלי רפידה נשלפת מותאמים למדרסים בהתאמה אישית.

במשך שישה עשורים נעלי ארא ידועות במגוון רחב של נעלי נוחות בריאות המשולבות בסטנדרטים הגבוהים של עולם האופנה. לחברת ארא מפעלי ייצור ומתקני שיווק ברחבי העולם. נעלי הנוחות של ארא מיוצרות בתהליך המחייב גזירה בעבודת יד וקרוב ל130 פעולות במדרגות ייצור שונות.

125 שנים של ניסיון סביב כף הרגל, יישום של הידע החדשני ביותר באורטופדיית הרגל, השימוש בטכנולוגיות עדכניות, חומרים טבעיים יבטיחו כי דגמי נעלי הנוחות של ברקמן נמצאים ברמות הגבוהות. מפעלי ברקמן הנמצאים באירופה עובדים בטכנולוגיות חדשות תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והגנה על משאבים טבעיים.

מאז שנוסד אי שם ב1990, קאפריס נעשה למרכז חדשני לייצור נעלי נוחות בפירמסנס, גרמניה.  במטה החברה נרשמו מספר פטנטים אודות טכנולוגיית אורטופדיות לנעליים. המוטיבציה של מותג הנעליים קאפריס הוא לפתח נעליים המדמים הליכה על עננים, וכן הסלוגן של המותג הינו "walking on air".

מתקדמים לחיים בריאים יותר

השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

Open chat
דברו איתי! אשמח לעזור
היי
אשמח לעזור