גרבי לחץ

גרבי לחץ

גרבי לחץ

גרבי לחץ, נועדו לסייע במקרה, של בעיות בוורידים ברגליים. במצב בריאותי תקין, הורידים ברגליים, אינם מורגשים. ישנם סיבות רפואיות שונות, הגורמות לוורידי הרגל להתנפח, עד שעלול להיווצר מצב של היווצרות קרישי דם. כדי להחזיר את הוורידים למקומם, ולהקל על הכאב, פותחו גרביים אלסטיות מיוחדות. גרביים אלסטיות, עוזרות להוריד נפיחות בצקת ברגל.

הגרביים נותנות תחושת רעננות:

כאשר הדם ברגליים לא זורם בצורה תקינה, אזי נוצרת תחושת כבדות ועייפות. לבישת הגרביים, מסייעת לזרימה תקינה של מחזור הדם, וכאשר הדם בגוף זורם בצורה תקינה, נוצרת תחושה של רעננות.

מניעת פציעות  ספורט:

מומלץ מאוד לעוסקים בספורט, ללבוש גרביים אלסטיות. הלחץ של הגרביים, מהווה תמיכה נוספת לרגל, ומשפר את זרימת מחזור הדם, וכך מונע היווצרות פציעות ספורט, ודלקות.

כיצד עובדות גרביים אלו?

הסוליות של הגרביים, עשויות מחומר, המשמש כבולם זעזועים. הלחץ שמפעילות הגרביים, מנע בהדרגה מאזור הקרסול, ועד הירך. הלחץ באזור הקרסול, חזק יותר, והוא פוחת בהדרגה עד אזור הירך, בו הלחץ חלש יותר.

 השוק מוצף בסוגים שונים של גרביים אלסטיות:

ישנם סוגים שונים של גרבי לחץ. ניתן לחלק את הסוגים ל2 קבוצות עיקריות: סוג אחד של גרבי לחץ רפואיות, המיועד לסובלים מבעיות בוורידים, וסוג אחר של גרבי לחץ, המיועד עבור העוסקים בספורט.

גרבי לחץ להריון:

בהריון, ישנם פעמים רבות התנפחות של הורידים, הגורם לאישה ההרה לכאבים. לבישת גרביים מיוחדות, יכולה לסייע לאישה, אך עלול להיווצר לחץ על הבטן התחתונה. לשם כך, פותחו גרביים מיוחדות עבור נשים בהריון.

גרביים להקלה על כאבים:

גרביים אלו, עשויות כולם מבד אלסטי חזק. אורך הגרביים, הוא מהאצבעות ועד למפשעה. הבד הוא נעים, ונותן אפקט של עיסוי לרגל, המקל על כאבים. נשים בהריון, יכולות לקנות חגורה מיוחדת, המצורפת אל הגרביים.

סוגים שונים של עיצוב הגרביים:

עיצוב הגרביים, נע בין גרביים הנראות כמו תחבושת אלסטיות, לבין גרביונים בעלות מראה אלגנטי. ניתן לקנות גרביים בגוונים הרגילים של גרביים אלגנטיות. גם לגברים, יש גרביים אלסטיות, בעלות מראה של גרבי ספורט אלגנטיות.

 

 

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור