כריות אורטופדיות

כריות אורטופדיות, כריות אורתופדיות

כריות אורטופדיות

השוק כיום מוצף במגוון של כריות אורטופדיות, ישנם כריות בריאות לצוואר בצורות שונות, במרקמים שונים, עם סוגים שונים של חומרי מילוי, ובניחוחות שונים.לשם מה צריך כרית אורטופדית?

החשיבות של הצוואר:

הבסיס לצורך בכרית אוטופדית, הוא שמירה על יציבה נכונה של הצוואר. העצם המחברת בין הצוואר לעורף, היא העצם הגורמת ליציבה נכונה של הגוף. כאשר הצוואר נמצא ביציבה נכונה, כך כל הגוף יוכל להגיע בקלות רבה יותר, למצב של יציבה נכונה. ישנם שיטות אלטרנטיביות מסוגים שונים לחלוטין, כמו שיטת אלכסנדר, וצ'י גונג, הרואות בצוואר, כצינור זרימת האנרגיה המרכזי של הגוף.

אילו סיבות יש לצוואר להיות בתנוחה לא נכונה?

אורח החיים בעולם המערבי, גורם ליציבה לא נכונה של כל הגוף, ושל הצוואר בפרט. הישיבה הממושכת ליד המחשב, לא תמיד נעשית במצב של יציבה נכונה, ועם תמיכה נכונה לגב ולצוואר. ישנם פעולות יום יומיות הדורשות התכופפות, וכיפוף הצוואר, ופעולת כיפוף הצוואר, לא תמיד נעשית בצורה טובה.

חשיבות מנוחת הצוואר בלילה:

שנת לילה טובה לבריאות. שנת הלילה חשובה גם למנוחת הגב והצוואר, משום שאז הגב והצוואר רפויים, ואוגרים כוח לקראת היום הבא. שנת הלילה, משחררת את הגב והצוואר מהעומס שהצטבר במהלך היום. שחרור עומס זה, חיוני למניעת בעיות ודלקות בצוואר ובגב.

החשיבות של כרית אורטופדית:

חשוב שהצוואר, יהיה מונח על המיטה בצורה יציבה במהלך שנת הלילה. כריות רגילות, לא תמיד מבצעות את הפעולה הזו, והצוואר עלול להיות מונח בצורה לא טובה במהלך הלילה. כריות אורטופדיות, בנויות בצורה המותאמת לתנוחה טובה של הצוואר.

שקע לצוואר:

כרית אורטופדית איכותית, היא כרית, בה יש שקע מובנה לצוואר. ההבדל בין כרית רגילה, לכרית אורטופדית, היא השקע המובנה לצוואר, לעומת הכריות הרגילות, בהן אין שקע. מדוע השקע חשוב? משום, שהשקע יוצר קיבוע לצוואר, ומאפשר לצוואר להיות בתנוחה טובה כל הלילה.

כריות מבוססות ספוג:

היתרון בשימוש בכרית עם ספוג, לעומת שימוש בכרית עם נוצה, הוא שבספוג הצוואר פחות "שוקע", לעומת כריות שעשויות מנוצה, בהן ה"צוואר" שוקע בקלות. כריות אורטופדיות איכותיות, עשויות מספוג, או מחומרים דמויי ספוג.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור