מיישרי אצבעות לכף הרגל

מיישרי אצבעות

מיישרי אצבעות לכף הרגל

מהי התעקמות של אצבע כף הרגל?

לעיתים, נוצר מצב בו מתעקמות אצבעות כף הרגל, בגלל סיבות משתנות, ואנו רואים כי אצבע עולה על אצבע ברגל. הגורמים להתעקמות אצבעות כף הרגל, הם אחיזה לא נכונה של כף הרגל בתוך הנעל. האופנה המודרנית, יצרה סוגים שונים של נעלים יפות, אך הן לא תמיד עולות בכפיפה אחת עם בריאות כף הרגל. ישנם נעלים בהם אצבע אחת מוחזקת בנפרד, או נעליים בהם אצבעות כף הרגל מונחות בצפיפות. תנוחות לא טובות אלו של אצבעות כף הרגל, גורמות לכך שעם הזמן, אצבעות הרגל סוטות ממקומן הטבעי, וכך נוצר מצב של אצבע אחת מעל השנייה, אצבע הנוטה כלפי שמאלה, ועוד.

ההשלכות של התעקמות אצבעות כף הרגל:

להתעקמות של אצבעות כף הרגל בכלל ולאצבע שעולה על אצבע ברגל בפרט, יש השלכות לא טובות על בריאות הרגל, והיציבות של כל הגוף. המנח הלא טוב של האצבעות, עלול לגרום לדלקות וכאבים חזקים ברגל, שפשוף של אצבעות כף הרגל עם הנעל, יבלת, ועוד תופעות לא נעימות.

דרכי טיפול בהתעקמות של אצבעות כף הרגל:

ישנם מספר דרכים לטפל באצבעות העקומות, ובבעיות המתפתחות מכך. לעיתים שמים רפידות היוצרות מצע רך ונוח לאצבעות הרגל. דרך זו, היא רק טיפול בסימפטומים. לעיתים, המצב חמור כל כך, ומחייב ניתוח. ישנה דרך טובה יותר, והיא לטפל בשורש הבעיה, וליצור קיבוע לאצבעות כף הרגל.

קיבוע לאצבעות כף הרגל:

הדרך הטובה ביותר לטפל באצבעות כף רגל עקומות, היא ליצור תבנית מותאמת אישית למבנה אצבעות כף הרגל. כל תבנית תהיה שונה, משום שהתבנית מיוצרת לפי המצב האישי של הלובש. תפקיד התבנית היא קיבוע. כמו ששבר וסדק בעצם מרפאים על ידי קיבוע, כך גם אצבע עקומה ברגל, יש לרפא על ידי קיבוע. התבנית עשויה מחומר פלסטי. את התבנית שמים בתוך הנעל, והיא מתלבשת על האצבעות כף הרגל, ומחזיקה אותם במקום הנכון. יש לציין כי המיישר אינו מהווה תחליף לניתוח, המיישר אצבעות מאפשר אחיזה נכונה של אצבעות כף הרגל בתוך הנעליים ובכך מונע פציעות והתפתחות יבלות בכפות הרגליים. 

מיישרי אצבעות של חברת ד"ר פלקס:

חברת ד"ר פלקס, מתמחה ביישור אצבעות כף הרגל. מומחי החברה יזמינו אתכם לפגישת ייעוץ והיכרות. מומחי החברה ייקחו ממכם תבנית ראשונית של מצב אצבעות כף הרגל, וייצרו עבורכם תבנית אישית של מיישרי אצבעות. בנוסף, מומחי החברה ידריכו אתכם כיצד לשמור על בריאות כף הרגל, וישמחו להתאים לכם נעליים אורתופדיות המותאמות לכף הרגל שלכם, ומדרסים אורטופדיים.

מעוניינ/ת במיישר אצבעות לכף הרגל?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מיישרי אצבעות לכף הרגל
  מיישר אצבעות לכף הרגל
  מיישרי אצבעות לכף הרגל
  מיישר אצבעות לכף רגל
  מיישר אצבעות לכף רגל
  מיישר אצבעות לכף רגל

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור