תומכי קרסול

תומכי קרסול

תומכי קרסול

הקרסול, משפיע על יציבה נכונה של כל הגוף. הליכה נכונה, היא הליכה בה מציבים קודם את הקרסול, ורק אז, את שאר הרגל. לכן, דלקת בגיד, או נקע בקרסול, מקשים על ההליכה, על היציבה הנכונה, ועל התפקוד התקין. במקרים כאלו, מומלץ ללבוש תומכי קרסול, על מנת לסייע לכף הרגל ולקרסול, לחזור למצב של תפקוד תקין.

מדוע ספורטאים צריכים תמיכה בקרסול?

ישנם סוגים שונים של ספורט, בהם השחקן, מסובב הרבה את הקרסול בצורה פתאומית, לעיתים, סיבוב חד ופתאומי של הקרסול, בצורה מהירה, עלול להביא לנקע. ישנם סוגים שונים של ספורט כמו ריצה, היוצרים עומס ושחיקה בקרסול. עומס זה מצטבר, ועם השנים עלולה להתפתח דלקת בגיד. לכן, חשוב מאוד שהספורטאי ילבש תומך קרסול בעת המשחק.

איזה סוג תמיכה לכף הרגל, מתאימה לספורטאים?

לספורטאים ולשחקנים, מומלץ לבחור תומך, העשוי מבד אלסטי, המתלבש היטב על הקרסול. חשוב מאוד, שתומך הקרסול, לא יפריע לשחקן בעת המשחק. לפעמים, יהיה התומך בצורה של רצועה עם סקוץ', אותה מניחים בצורה סיבובית על הקרסול. לספורטאים, מומלץ לרכוש אביזרי תמיכה לקרסול רכים ונעימים.

מומלץ להסתגל לתומך הקרסול לפני המשחק: לפעמים, השימוש הראשוני בתומך הקרסול, עלול להיות מסורבל וקשה. לכן, מומלץ ללבוש את תומך הקרסול שבוע לפני המשחק, כדי שתומך הקרסול לא יפריע על התפקיד התקין בעת המשחק.

תמיכה בקרסול ובכף הרגל לאחר ניתוח:                    

אחרי ניתוח בכף הרגל או בקרסול, חשוב שכף הרגל תחלים בצורה מלאה. אי החלמה של כף הרגל מהניתוח, עלולה לגרום לבעיות הליכה. לכן, חשוב מאוד לקבע את כף הרגל לאחר הניתוח, ולשם כך, מומלץ להשתמש בתומכי קרסול. כיוון שינם סוגים רבים של תומכי קרסול, מומלץ להיעזר באורתופד, על מנת לבחור את תומך הקרסול המתאים ביותר לאחר הניתוח.

איזה סוג תומך קרסול מומלץ לאחר ניתוח?           

ישנם תומכי קרסול מסיליקון, הנראים בצורה של נעל. תומכים אלו נקראים "נעלים לאחרי ניתוח", ומומלץ לנעול נעליים אלו לאחר הניתוח. הנעליים נראים כמו סנדלים פתוחות. ישנם רצועות סיליקון חזקות, הנותנות תמיכה לקרסול ולכף הרגל. ישנם מקרים מסוימים, בהם תומך הקרסול, יראה כמעין "מגף" פתוח, המתלבש על כל הרגל.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור