מדרסים לאופניים

pexels-photo-128202-large

מדרסים לאופניים

ספורט רכיבה על אופניים, שונה מספורט רגיל. בעת רכיבה על האופניים, אין לכפות הרגליים, מגע ישיר עם הקרקע, אך מופעל על כפות הרגליים עומס, בשל המגע ההדוק של כפות הרגליים עם דוושות האופניים. פעולת הרכיבה, דורשת סיבוב של הרגליים והברכיים. סיבוב זה, מפעיל לחץ ועומס אדיר על הברכיים. עומס זה, עלול עם השנים להתבטא בדלקות שונות, ובשחיקת סחוס. על מנת למנוע מצב זה, פותחו מדרסים לאופניים.

כיצד המדרסים מסייעים לרוכב האופניים?

המדרסים, מאזנים את הלחץ שנוצר כתוצאה מהרכיבה, על הברכיים והירכיים. העומס מתחלק בצורה שווה בין חלקי הרגליים. באופן זה, לרוכב האופניים יהיה קל יותר לרכב, והוא יתעייף פחות ממאמץ הרכיבה.

שמירה על כף הרגל: מדרסים לאופניים, שונים משאר המדרסים, בכך שיש בהם חומר מיוחד, שמונע מכף הרגל מצב של הירדמות. האחיזה הממושכת של כף הרגל בדוושות, עלולה להביא להירדמות של כף הרגל. המדרסים מעוררים את כף הרגל, אך מאידך, שומרים על כף הרגל יציבה בתוך הנעל.

חשוב להתרגל אל המדרסים לפני הרכיבה:

על מנת שהשפעת המדרסים תהיה יעילה בעת הרכיבה, מומלץ לשים את המדרסים שלא בעת רכיבה, כשבוע לפני הרכיבה. ההליכה עם המדרסים, תגרום לרגל להתרגל אל המדרס, וכך בעת הרכיבה על אופניים, ההשפעה של המדרסים תהיה יעילה, ותסייע לרוכב האופניים.

צורה ייחודית למדרסים: מדרסים לאופניים, מתאפיינים בצורת הקשת שלהן. על מנת ליצור התאמה מלאה בין כף הרגל, לבין הרגל, על הרגל להתמקם בצורה מדויקת בנעל. המדרס מסייע למיקום המדויק, בצורת הקשת של המדרס. מטרת צורת הקשת של המדרס, היא להתאים את המדרס לצורת הקשת של הרגל. החומרים מהם עשויים המדרסים, הם רכים ונעימים, אך הצורה של המדרסים היא שונה מהמדרסים הרגילים, ולכן הלבישה של המדרסים תהיה פחות נוחה, ותדרוש זמן הסתגלות גדול יותר.

התאמה אישית של צורת הרגל: כאשר מתכננים מדרסים לשחקני טניס, יש לתכנן את המדרס, באופן כזה שימלא את השקע בכף הרגל. יש לזכור את השוני בין כפות הרגליים: ישנם רגליים עם פלטפוט, וישנם כפות רגליים, עם קשת גבוהה יותר.  לכן, חשוב להתאים בצורה המקסימלית, את המדרס אל שחקן הטניס.

pexels-photo-large
night-sport-bike-bicycle-large
מדרסים לאופניים

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור