מדרסים לאירובי

מדרסים לאירובי

מדרסים לאירובי

מהי פעילות אירובי? פעילות אירובי, היא פעילות עם תנועות מסוימות לפי הקצב, לצלילי מוזיקה קצבית. בין ביצוע התנועות השונות, דורכים שוב ושוב במקום. לכן, עלול להיווצר במהלך הפעילות, עומס על כפות הרגליים, ובמיוחד על העקבים. על מנת למנוע מצב של שחיקה בכפות הרגליים, והיווצרות דלקות, ובמיוחד דלקת בעקב, מומלץ ללבוש מדרסים לאירובי, במהלך הפעילות.

מה מאפיין מדרסים לפעילות אירובית?

רכות וגמישות- המדרסים רכים וגמישות, על מנת לאפשר תנועה קלילה במהלך הפעילות.

חומר הסופג את הזעה- החומר ממנו עשוי המדרסים, הוא חומר בעל מרקם אוורירי ונושם, על מנת שיוכל לספוג את הזיעה שנוצרת במהלך הפעילות.

כריות באצבעות  הרגליים- מדרסים לאירובי, שונים ממדרסים אחרים, בכך שהכרית נמצאת באצבעות הרגליים, על מנת למנוע כאב באצבעות הרגליים, כתוצאה מהדריכות הממושכות במהלך הפעילות האירובית.

בולם זעזועים- במדרסים יש בולם זעזועים איכותי, הבולם את הזעזועים הנוצרים שוב ושוב בכפות הרגליים, עקב הדריכות הממושכות.

כיצד המדרסים מונעים בעיות ברגליים כתוצאה מפעילות אירובית?

אוורור הרגל- כאשר מתעמלים עם נעליים, שאין בהם זרימת אוויר אל הרגל, הזעה מצטברת, וכתוצאה מהזעה, יכולים להתפתח יבלות ברגל, או דלקות. כאשר יש אוורור לרגל, אזי לא תיווצר הצטברות של זיעה ברגל.

מניעת הצטברות עומס בברכיים- הדריכות הממושכות, יוצרות עומס בברכיים, הזורם אל כפות הרגליים. מדרסים לאירובי, יוצרים איזון בלחץ הנוצר על הברכיים, ומונעים הצטברות של לחץ בכפות הרגליים.

מניעת בעיות גב- יציבות פיזית בעת פעילות אירובית, חשובה לבריאות התקינה של הגב, ולכן המדרסים מסייעים לשמור על בריאות הגב, שלא יהיה כאבים כתוצאה מהפעילות האירובית, והמאמץ הפיזי.

כיצד המדרסים מסייעים להתעמלות האירובית?

מדרסים מקצועיים, המותאמים לפעילות האירובית, לא רק מונעים בעיות ברגליים, אלא גם מסייעים ללובש אותם, לשפר את איכות הפעילות האירובית:

תנועה קלילה יותר: המדרסים, עשויים מחומר קליל ואוורירי, הנותן תחושת קלילות ורעננות בעת הפעילות, וכך יכולת התנועה ברגליים קלילה יותר.

יותר יציבות בעת הדריכות: המדרסים, עוזרים לרגליים להיות יציבות על הקרקע. יציבות זו, חשובה בעת הדריכות על הקרקע. לבישת מדרסים, עוזרת לכך שבזמן הדריכות, הרגל המונחת על הקרקע מונחת בצורה יציבה. יציבות זו, חשובה ליציבות של כל הגוף.

 

 

מדרסים לאירובי , אורטופדיית ספורט
מדרסים לאירובי
מדרסים לאירובי

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור