מדרסים לחיילים

IDF_new

בתקופת השירות הצבאי, ובמיוחד בטירונות, החיילים מבצעים מאמץ פיזי רב. חלק מן החיילים, לא מורגלים במאמץ פיזי זה. המאמץ הפיזי הקשה, יוצר עומס רב על הרגליים, ומעומס זה על הרגליים, נוצרים אצל החיילים שברים ממאמץ, או פצעים ויבלות. הנעליים הצבאיות, אינן אורתופדיות, אלא נעליים כבדות ומגושמות, שאף מכבידות על המאמץ הפיזי. בנעליים הצבאיות, אין מנגנון של בולם זעזועים.

חשיבות לבישת מדרסים בנעליים:

על מנת לשמור על בריאות החיילים, פותחו מדרסים לחיילים. המדרסים הללו עשויות משכבות של חומר פולימר.

כיצד פועלים המדרסים? המדרסים, מאזנים את העומס הנוצר אצל החייל כתוצאה מהמאמץ, בצורה שווה. המדרסים משמשים כבולם זעזועים. בולם זעזועים, חשוב מאוד לשמירה על יצבות החייל בעת הליכה, ריצה, ובמיוחד במשימות טיפוס על הרים.

שמירה על בריאות עמוד השדרה: המדרסים, ישמרו על איזון העומס הנוצר מהמאמץ, וכך לא ייוצר מצב של יצירת לחץ על עמוד השדרה. יצירת לחץ על עמוד השדרה, יכולה ליצור נזק פיזי קשה מאוד לחיילים.

הפחתת העייפות: מאמץ יתר של החייל, גורם לעייפות רבה. המדרסים, מקלים מהעומס הפיזי הנוצר אצל החייל מרב מאמץ, וכאשר יש פחות עומס פיזי על החייל, אזי החייל ירגיש פחות עייפות, ויהיה רענן יותר.

מדרס רב תכליתיהמדרסים, ייחודים בכך שתפקידם הוא גם בשמירת האיזון על כף הרגל, אך גם לסייע בפעילות הפיזית. מדרסים לחיילים, יכולים לשפר את איכות הפעילות הפיזית של החייל.

עמידות המדרסים: המדרסים עשויים מחומר שעמיד בכל תנאי מזג האוויר, וכן בהליכות מרובות. המדרסים יחזיקו מעמד בחום הכבד, וגם בגשם חזק, או בשלג. המדרסים עמידים בפני הליכה מרובה, או במשימות כמו טיפוס, ריצה, וכו'.

הסתגלות מוקדמת של החייל למדרסים

 התקופה הקשה ביותר של החייל, היא תקופת הטירונות. בתקופה הזו, החייל נאלץ להתרגל למאמץ פיזי עצום, שכשלעיתים לא היה רגיל בכלל במשך חייו למאמץ פיזי. לכן, חשוב מאוד להתחיל את הטירונות עם מדרסים, על מנת למנוע היווצרות בעיות בריאות בזמן הטירונות בגלל מאמץ יתר. לכן, מומלץ להזמין את המדרסים כחודש לפני הגיוס. חשוב מאוד להתאים את המדרסים בצורה אישית לחייל, ושהחייל יהיה רגיל אל המדרסים עוד לפני הגיוס.

 

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור