מדרסים לילדים

מדרסים במידות קטנות

עבורינו ההורים בריאות ילדינו הינו נושא בעל ערך מוסף ואולי נושא את החשיבות הרבה ביותר בחיי היום יום שלנו. אנו משקיעים חשיבה רבה ותשומת לב על מנת לספק מענה לכלל בעיותיהם, החשובות יותר והחשובות פחות. אך האם באמת השקעתם מחשבה על הפעולה שהילדים שלנו מבצעים כל יום באופן שוטף ואולי דווקא היא פוגעת בגדילתם?

שאנו רוכשים לילדינו נעליים אנו מקבלים בתוכם מדרסים באיכות ירודה יחסית. על פי רוב המדרסים אשר נמצאים בנעלי ילדים הינם רפידה דקה העשויה מבד ללא כל התנגדות, קשיחות או צורה פיזיולוגית המתאימה לכף הרגל. ילדינו הולכים רצים וקופצים עם הנעליים ועל פי רוב מדרס זה מספיק עבור ילדים, תחושת הריכוך שמעניק המדרס בתוספת לשכבת השומן אשר נמצאת בתחתית כף הרגל בולמת את הצעד ומונעת כאבים. אך מה קורה במידה והגוף של ילדינו בעל בעיה פיזיולוגית כגון פלטפוס, קריסת רגל, דורבן וכדומה. המדרס הלא אורטופדי אינו יכול לטפל בבעיות אלו ובמקרים רבים יכול אף להחמיר אותם. על מנת למנוע בעיות אלו נוצר המדרס האורטופדי.

בגיל צעיר גוף האדם הינו גמיש יותר ובעל יכולת לשינויים פיזיולוגים פלסטיים בהדרגה טבעית. מרבית מהמבוגרים הסובלים מכאבים היו יכולים למנוע או להקל על הכאבים אילו היו מטפלים בבעיה בשלב מוקדם. על מנת למנוע מילדינו בעיות כאלו אנו צריכים להיות אחראים לאבחן ולטפל בבעיות כאלו, במידה והן קיימות. ככל שהילדים הולכים ומתבגרים הכרח הצריכה שלהם למדרסים עולה, הילדים הולכים שעות רבות יותר על הרגליים, עוסקים בפעילות ספורטיבית בלימודים או עם חברים, ונמצאים ערים שעות רבות יותר. גופם גדל ועלינו האחריות לדאוג שגופם גדל בדרך נכונה.

מדרס אורטופדי המותאם אישית לכף הרגל של ילדכם, יחד עם ביקורת חצי שנתית שתתבצע ע"י מומחה האורטופדיה תדאג כי ילדכם ימנע מבעיות אורטופדיות בעתיד. אבחון מוקדם של ליקויים אורטופדיים בכף הרגל יוכל למנוע גבנת, ידאג ליציבה נכונה של השלד, יפחית כאבי גדילה ע"י שיחרור לחץ מהברכיים, יוכל לעזור לפלטפוס, יאלץ הליכה נכונה על כפות הרגליים, ימנע קריסת רגל, חיצונית או פנימית ועוד. דר' פלקס אורטופדיה מציע פגישת ייעוץ ללא מחיר, בפגישה תבדקו ע"י מומחה אורטופדיה באמצעות בדיקת לחצים ויציבות ממוחשבת ותקבלו חוות דעת מקצועית ממומחה האורטופדיה.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  003
  מדרסים לילדים

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור