מדרסים לכדורגל

sport-football-football-boots-ball-large

מדרסים לכדורגל

משחק הכדורגל, הוא משחק מאוד דינמי. השחקנים זזים עם כל הגוף, מזיזים ידיים ורגליים, בועטים בכדור ברגליים, נוגחים בו בראש. לעיתים השחקנים מקבלים בגוף מכות מהכדור, או משחקנים אחרים. משחק הכדורגל, יוצר עומס גדול מאוד, על כל שרירי הגוף של השחקן. על מנת למנוע היווצרות פציעות, מומלץ ללבוש בעת משחק כדורגל, מדרסים לכדורגל.

לשם מה צריך מדרסים מיוחדים עבור משחק כדורגל?

על מנת שהשחקן יבעוט בכדור בצורה הטובה ביותר, על הרגל השנייה, להיות בצורה יציבה על הקרקע בעת הבעיטה. המדרסים, נותנים יציבות לרגל על הקרקע, וכך השחקן מצליח לשמור על רגל יציבה בקרקע, בעת הבעיטה בכדור.

שחקן הכדורגל, יכול ללבוש את המדרסים גם כשהוא לא משחק. מומלץ לשחקן להשתמש במדרסים גם לא בעת משחק, על מנת שהרגליים שלו, יהיו רגילות היטב למדרסים בעת משחק.

מסייע לשחקן בזינוק מהיר-  לעיתים, על השחקן לזנק בצורה מהירה אל הכדור. מדרסים לכדורגל, עוזרים לשחקן לזנק מהר יותר, משום שבמדרסים יש חומר העוזר לתת תנופה לרגל.

ייצוב הרגל בנעל- בעת משחק כדורגל, חשוב מאוד שהרגל תתלבש היטב בתוך הנעל. לכן, מדרסים מסייעים לרגל להתלבש היטב בתוך נעל הכדורגל.

בולם זעזועים בעת עצירה פתאומית- בעת משחק כדורגל, השחקן יכול לפעמים לעצור בצורה פתאומית, או להסתובב בצורה פתאומית. במדרסים לכדורגל, יש בולם זעזועים חזק, המסוגל למנוע זעזוע גם בעת עצירה פתאומית.

חלוקה שווה של העומס על הרגליים- החומרים מהם עשוי המדרס, יוצרים חלוקה שווה של העומס הגדול, בין כל חלקי הרגליים, וכך נמנע מצב של עומס יתר על אזור מסוים. מניעת עומס יתר על השחקן, תמנע היווצרות פציעות ספורט, ובעיות רפואיות.

במה שונות מדרסים לשחקני כדורגל, משאר המדרסים לספורטאים?

נעלי כדורגל, קטנות יותר מנעלי ספורט רגילות, ולכן המדרסים שיכנסו לנעלי כדורגל, צריכות להיות צרות וקטנות יותר ממדרסים לספורטאים. שוני נוסף בין המדרסים, הוא במשך זמן ההסתגלות למדרסים.

מסך זמן הסתגלות למדרסים:

מדרסים לכדורגל, דורשים זמן הסתגלות יותר ארוך ממדרסים רגילות. לכן, על השחקן להתרגל להליכה עם מדרסים, לפני שהוא מתחיל לחבוש את המדרסים בעת משחק כדורגל. על השחקן ללכת עם המדרסים בתוך נעליים רגילות, לפני ששם את המדרסים בנעלי הכדורגל.

 

מדרסים לכדורגל

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור