מדרסים לנעליים אלגנטיות

מדרסים לנעליים אלגנטיות

מדרסים לנעלים אלגנטיות

נעליים אלגנטיות, הן יפות, ובעלות מראה ייצוגי, אך לא בהכרח בריאות לכף הרגל. לנעליים אלגנטיות, אין התאמה אורתופדית לכף הרגל. הפרש הגובה בנעל, בין הרגל לכף העקב, יוצר מחלות מודרניות בכף הרגל. על מנת למנוע מחלות אלו, פותחו מדרסים לנעלים אלגנטיות.

אילו בעיות בריאותיות יכולות להיווצר מלבישה ממושכת של נעליים אלגנטיות?

 דוגמא לבעיה בריאותית, היא: "הלוקס ולגוס"- בה נוצרת בליטה של עצם בכף הרגל. הסיבה לכך, היא שהרגל מונחת במצב לא טבעי, בנעלי העקב האלגנטיות הגבוהות, וכך העצם זזה ממקומה.

המצב הטבעי של הגוף, הוא הפעלת לחץ והעמידה על העקב. הצורה של הנעל האלגנטית, יוצרת מצב, בו הלחץ לא מופעל על העקב, אלא על האצבעות. מצב לא טבעי זה, יכול ליצור דלקות שונות בגוף, וכן לגרום לבעיות עקב יציבה לא נכונה.

מה הייחודיות של מדרסים לנעליים אלגנטיות?

הייחודיות של מדרסים לנעליים אלגנטיות, היא בכך המדרסים דקים מאוד, צרים, ועשויים מחומרים ייחודים, השונים מהחומרים של שאר המדרסים.

כיצד מסייעים המדרסים למניעת בעיות רפואיות?

בולם זעזועים: אחת מהבעיות של נעליים אלגנטיות, היא שהסוליה שלהן דקה, ואין בה בולם זעזועים. מה התפקיד של בולם זעזועים? כאשר אנו הולכים ברחוב, נוצר זעזוע מההליכה. בנעליים בהן יש בולם זעזועים, הזעזוע נבלם. אולם בנעליים אלגנטיות, הזעזוע מתבטא בהצטברות עומס על הרגליים. עומס זה, עלול להתבטא בעתיד, בשחיקת סחוס, ובבעיות גב. מדרסים לנעליים אלגנטיות, מצוידות בבולם זעזועים, וכך נמנעת שחיקת העצמות של הרגליים, כתוצאה מהזעזועים בהליכה.

התאמה אישית של המדרסים: כאשר בוחרים מדרסים לנעלי עקב, יש להזמין מדרס מותאם אישית. נעלי העקב שונות זו מזו, ולכן, חשוב מאוד לקחת את המידות המדויקות של נעלי העקב. כיוון שהנעליים האלגנטיות צרות במיוחד, מספיקה טעות קלה בייצור גודל המדרס, כדי שאי אפשר יהיה להכניס את המדרס אל נעל העקב.

באמצעות המדרסים, אפשר גם להיות בריאים, וגם להיראות יפה:

לעיתים, בעת אירוע, או פגישת עבודה, יש צורך בנעליים אלגנטיות ייצוגיות. המדרסים מאפשרים גם להיראות יפה ואלגנטי, אך גם לשמור על בריאות הרגליים והגב.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור