מדרסים לנשים בהיריון

מדרסים לנשים בהיריון

מדרסים לנשים בהריון

לעיתים, נשים בהריון, מפתחות בעיות ברגליים בזמן ההריון. הרגליים מתנפחות ונהיות בצקתיות, הורידים מתנפחים, והאשה מרגישה לעיתים, תחושה של כבדות בהליכה. כל אשה הרה מעלה לפחות 5 ק"ג במשקל בעת ההריון. ככל שהמשקל עולה יותר, כך הסיכון לפתח בעיות ברגליים גדול יותר. על מנת להקל על בעריות רגלים בעת ההריון, מומלץ לאשה ללבוש מדרסים לנשים בהריון.

מדרסים בהתאמה אישית:

לנשים בהריון, מומלץ להתאים מדרסים בהתאמה אישית. כף הרגל שונה מאשה לאשה, וכן הנתונים הפיזיים: כמות העלייה במשקל, סוגי הבעיות, וכו'. לנשים בהריון, מומלץ להזמין מדרסים ביו מכניים מותאמים אישית.

אילו נתונים ישפיעו על צורת המדרס?

צורת כף הרגל של האשה- על צורת המדרס, להיות בהתאמה לכף הרגל של האשה.

גיל האשה- לגיל האשה יש השפעה על המדרס. ישנם חומרים קשיחים המתאימים לגילאים צעירים, לעומת חומרים רכים המתאימים לנשים בגילאים מבוגרים יותר.

שלב ההריון-  יש שוני בין מצב הרגליים בתחילת ההריון, לבין מצב הרגליים בסוף ההריון. בסוף ההריון, מצבם של הרגליים לא תמיד טוב, ולרוב הרגליים יהיו בצקתיות. לכן, הכנת מדרס בשלב הראשון של ההריון, כשברגל עדיין במצב בריא.

ורידים ברגליים-  כאשר לאשה יש ורידים ברגליים, מומלץ לבחור במדרסים בעלי חומר אוורירי ונעים.

מדוע מדרסים ביו מכניים מתאימים לנשים בהריון?

תכנון וייצור של מדרסים ביו מכניים, נעשה בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. אין 2 מדרסים זהים לאשה הרה. יש נשים, שיצטרכו כרית בעקב, ויש נשים שיצטרכו הגבהה בקשת. לכן, הכי מומלץ שכל שביצור מדרסים לנשים בהריון, יתנו דגש לבעיה הספציפית ממנה אותה אשה סובלת.

מניעת נפיחות ברגליים על ידי לבישת מדרסים:

גם אם לאשה ההרה אין נפיחות, או בעייה אחרת ברגליים, לבישת מדרסים, תוכל למנוע היווצרות בעיה. המדרסים יסייעו להקל על כובד המשקל המופעל על הרגליים, ובכך יסייעו למנוע התפתחות בצקות, התנפחות ורידים, או תופעות אחרות.

הקלה בעייפות של האשה:

הריון גורם לעייפות. אחת מהסיבות לעיפות, היא העומס שיוצרת הבטן. לבישת מדרסים לנשים בהריון, יכולה להפחית את העייפות, על ידי הקלת העומס מעל הרגליים.

מתעניינ/ת במוצר זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור