אורטופדיית ספורט

מדרסים לאירובי , אורטופדיית ספורט

ספורט אורטופדי הוא תחום רפואי המתמקד בפציעות בשריר ובשלד הקשורים לספורט. זהו חלק עיקרי בתחום רפואת הספורט הכולל אורטופדים, אורטוטיסטים, טכנאים אורטופדיה, פיזוטרפיסטים, אחיות ורופאים המתמחים בספורטאים. כדי להפוך למומחה באורטופדיית ספורט עליך להתמחות באורטופדיה, ולעבור הכשרה מיוחדת בתחום אורטופדיית ספורט.

כאשר ספורטאי נפצע יש כמה יתרונות בביקור אצל מומחה אורטופדיית ספורט. מומחים אלו מכירים את הספורט ואת הדרכים השכיחות לפציעות במהלך הפעילות הגופנית. ההיכרות שלהם עם תחומי הספורט כוללת גם את הידע של איך ספורטאי צריך להתאמן, אשר יכול להיות מאוד חיוני בעבודה עם ספורטאי במהלך טיפול או החלמה מפציעה. במקרים כאלו, רופא פחות מנוסה אינו יוכל לעזור מכיוון שאינו יודע כיצד להתמודד עם אתלטיקה.

אורטופדיית הספורט כוללת גם ניתוחים לטיפול במצבים הדורשים כגון שברים ונזק למפרקים. בנוסף היא משלבת הערכה מצב של חולים עם חשד לפגיעות במערכת השלד, טיפול ותכנית התאוששות לאחר ניתוח ועבודה עם ספורטאים כדי לסייע להם לעבוד בצורה בטוחה יותר על מנת להימנע מפציעות בעתיד.

על מנת למנוע פציעות עתידיות, האורטופד ירצה לבדוק את מצב המוצא שלכם בעת עמידה, נקודות לחץ חזקות יותר על גבי כף הרגל, הגוררות תגובות ברגליים ובגב. לחצים אלו יכולים להשתחרר באמצעות מדרסים מותאם אישית המחלק את מסת הגוף על גבי כלל כף הרגל. סוגים שונים של מדרסים מיועדים לפתרון שונה של בעיות, מרבית הבעיות ניתנות לפתרון ע"י זוג מדרסים תואם.

דוקטור פלקס אורטופדיה הינו אחד מהמכונים המובילים בארץ לעבודה עם ספורטאים. במכון צוות אורטופדים מנוסה, המתמחה בטיפול ומתן מענה לבעיות מסוגים אלו. נעלי ספורט אורטופדיות, מדרסים לספורטאים, ואביזרי שיקום הינם רק חלק מהמתמחות המכונים האורטופדים.

אם אתם ספורטאים, מתחילים או מתקדמים, אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות במכון האורטופדי. בפגישה תתייעצו עם אורטוטיסט מומחה על תכנית האימונים שלכם ותוכלו לקבל בדיקת אורטופדיה חינם.

לקבלת פרטים נוספים השאירו לנו הודעה ואנו נדאג לחזור אליכם.

מתעניינ/ת בשירות זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור