אמבטיית פארפין

טיפול באמבטיית פרפין

טיפול באמבטיית פארפין

שהייה באמבטיה עם פארפין, היא טיפול טוב למי שסובל מבעיות בפרקים, ובעור. החומר שבשעוות הפארפין, גורם לפתיחה של הנקבוביות הסתומות בעור, ועוזר להמריץ את זרימת הדם בגוף. זרימת הדם המואצת, עוזרת לגוף לרפא את עצמו.

היכן מתבצע הטיפול: בעבר, הטיפול היה מתבצע באמבטיה הגדולה הביתית. בהמשך, התבצע הטיפול במכוני יופי. כיום, ניתן לרכוש מיני אמבטיה ביתית קטנה, לטיפול בפארפין, וכך הטיפול יכול להיות בבית, בכל חדר שתבחרו.

טיפול קוסמטי:

טיפול באמבטיית פארפין, הוא טיפול מצויין נגד דלקות וכאבים, אך הוא משמש גם כטיפול קוסמטי, לשיפור מראה העור. חומר הפארפין, עוזר לשקם עור יבש, ולכן מומלץ לבצע טיפול פארפין בידיים או רגליים עם עור יבש. חומר הפארפין יגרום לעור להיות רך ורענן.

הטיפול הקוסמטי באמבטיית פארפין, חיוני במיוחד בגילאים בהם העור מתחיל לאבד את החיוניות.

לשדרג את טיפול הפדיקור: ניתן להוסיף את הטיפול באמבטיית פארפין, למהלך טיפול של פדיקור רפואי. הטיפול בפארפין, יסייע לרכך את העור היבש והקשה בכף הרגל, וליצור עור בריא ורענן.

טיפול באקזמה: טיפול באמבט פארפין, הינו טיפול שיכול לרפא בעיות אקזמה בעור. ומדוע? חומר הפארפין, ממריץ את זרימת הדם בעור. זרימת הדם עוזרת לעור לפנות תאים מתים, ולסלק מחלות עור, ובמקום העור המת הפגום, להצמיח עור חדש רענן.

כיצד מתבצע הטיפול בחומר פארפין?
בשביל טיפול באמבטיית פארפין, יש להמיס את חומר הפארפין, בתוך קופסא הנקראת "אמבטיית פארפין". כאשר החומר מתקרר, מכניסים לאמבט את היד, או הרגל.

בתחילתהטיפול, מכניסים לאמבט מים חמימים, ולאחר מכן את חומר הפארפין. הפעולה הראשונית של האמבט, היא המסת חומר הפארפין. לאחר מכן, ניתן לקבוע את עוצמת החום, כדי לשלוט בעוצמת החום של המים. אין להכניס יד או רגל לאמבט, כאשר המים בדרגת חום, בה ניתן לקבל כוויה.

אמבטיית פארפין ביתית:

בשביל טיפול באמבטיית פארפין, ניתן לקנות אמבטייה קטנה, בשביל טיפול בחומר הפארפין. זהו מכשיר חשמלי קטן, שניתן לקבוע בו את עוצמת החימום.

פארפין עם בישום:

ניתן לקנות חומר פארפין עם בישום, שיעניק לאבט ניחוחות כמו: אפרסק, לבנדר, וכו'. החומר בא בשקיות.

 

 

מתעניינ/ת בדגם זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור