ייעוץ אורטופדי חינם

אתה סובל מבעיה ביד, בקרסול, או בגב, אך מתבלבלים מרוב מכשירים ואביזרים? קשה להחליט לבד איזה אביזרים לקנות. בשביל קניה נכונה, יש צורך בהכוונה וייעוץ מקצועיים. הייעוץ וההכוונה יעזרו לכם לבנות טיפול ייחודי משקם עבור הבעיה ממנה אתם סובלים.

חברת ד"ר פלקס, מתמחה בייצור של נעליים אורתופדיות, ומכירה של מגוון אביזרים אורתופדיים שונים. אנו נותנים ייעוץ מקצועי חינם, לכל לקוח המעוניין ייעוץ לגבי הבעיה ממנה הוא סובל. בין אנשי הצוות שלנו, ניתן למנות את לאון גלפונד, שהינו מומחה בבעיות של יציבה נכונה, ודלקות במפרקים ובגידים.

בשביל טיפול מוצלח- חשוב לאבחן מה הבעיה:

ייעוץ לשם בחירה נכונה מדרסים: במהלך השנים, פותחו סוגים שונים של מדרסים, על מנת לתת מענה לסוגי הבעיות השונות. לכן כדי להתאים בצורה מושלמת את המדרסים, חשוב לאבחן היטב מה הבעיה הגורמת ללחץ המופעל על כף הרגל. השלב הבא, הוא מיפוי ממוחשב של הלחץ המופעל על כף הרגל. מיפוי ממוחשב זה, יאפשר לנו לייצר מדרסים המותאמות במיוחד עבור המטופל.

ייעוץ לשם בחירת אביזרים אורתופדיים: גם כאשר בוחרים אביזר אורתופדי אחר, חשוב להבין בפגישת הייעוץ מה הרקע הרפואי של המטופל. לפי הנתונים, יהיה אפשר להבין היכן מוקדי העומס של המטופל, ולפי מוקדים אלו, נמליץ על סוג האביזר, וטיפול מתאים.

השלב הבא: המלצה על דרך טיפול

לאחר שנאבחן את מוקדי העומס, נמליץ לכם על דרך להקל העומס, ולהביא לאיזון בגוף, וריפוי של הדלקות והכאבים, וכן לשיפור היציבה הנכונה של הגוף. לעיתים נמליץ על טיפולים משלימים כמו פדיקור רפואי, או טיפול לרגל באמבטיית פארפין.

ייעוץ לאחר פציעה או ניתוח:

כאשר נפצעתם, או עברתם ניתוח, מומלץ לכם להגיע אלינו לייעוץ. במקרה של ניתוח, אנו נמליץ לכם על סוג התמיכה הטובה ביותר לאיבר המנותח, שיאפשר שיקום מהיר מהניתוח. במקרים של פציעות, נאבחן האם הפציעה נוצרה מעומס, ונייעץ כיצד להפחית את העומס המופעל על הגוף, על מנת להשתקם מהפציעה.

לאון גלפונד- מאבחן בעל ידע רחב ביותר:

בשביל אבחון נכון ומדויק, יש צורך במאבחן מומחה, בעל ידע נרחב בכל התחום של יציבה נכונה. לאון גלפונד, עם ניסיון של 30 שנה בתחום האורתופדיה, ופיתח מומחיות בזיהוי סוג הבעיה, ובמיפוי מדוייק של נקודות העומס בגוף.

מתעניינ/ת בייעוץ אורטופדי חינם?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור