דורבן ברגל

דורבן ברגל

דורבן ברגל, הינה דלקת לא נעימה, הגורמת כאבים עזים ואי נוחות לסובל ממנה. דורבן ברגל יכולה להיגרם מיציבה לא נכונה, ועומס יתר על רצועות הרגל, או מחשיפה לקור. הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה זו, היא באמצעות יציבה נכונה של הגוף, באופן שלא ייווצר מאמץ יתר על שרירי הרגל ויפחית את כאבי הרגליים.

מדרסים מותאמים אישית לטיפול בדורבן בעקב:

כדי לטפל בבעיה, מומלץ ללבוש מדרסים שהותאמו באופן אישי. את התאמת המדרסים יש לבצע במכון מקצועי, המומחה לבעיות יציבה. לפני התאמת המדרסים, תהיה פגישת ייעוץ, בה יפגשו המומחים עם המתעניין. בפגישה, ילמדו המומחים על אורח חייו של המתעניין, ועל הרגלי היציבה שלו. מהנתונים שיעלו בפגישה, יוכלו להבין המומחים מהם הגורמים שיצרו את העומס על העקב של המטופל, ומה הביא להתפרצות הדורבן.

מיפוי העומסים על כף הרגל: על מנת לייצר מדרסים מותאמים אישית שייתנו טיפול מקצועי לבעיית הדורבן, יש לבצע מיפוי ממוחשב של העומסים הקיימים על כף הרגל.

לקיחת תבנית של כף הרגל: לכל אדם, יש מבנה שונה של כף הרגל. לכן, לפני ייצור המדרסים, ייקחו תבנית מדויקת של כף הרגל.

ייצור מדרסים מותאמים אישית: לפני שמתחילים בייצור המדרסים, יפענחו המומחים של המכון, את המיפוי הממוחשב. לפי תבנית כף הרגל, ולפי נתוני הסריקה, ירכיבו המומחים מדרסים מותאמים אישית, וישתמשו בחומרים המתאימים לבעיות הספציפיות של המטופל, וישימו ריפוד מחומרים איכותיים, בנקודות בכף הרגל בהן נוצר עומס יתר.

התאמה אישית של נעליים:

לפעמים, דלקת הדורבן, נוצרת בגלל נעליים לא מתאימות לכף הרגל. חברת ד"ר פלקס, מייצרת נעליים אורתופדיות עם מדרסים אורתופדיים. מומחי המכון ימליצו למטופל על נעליים המתאימות לסוג הרגל, לאופי המאמץ המופעל על הרגל במהלך היום, בנוסף התאמת מדרסים מותאמים לאנשים הסובלים מכאבי רגליים כתוצאה מהדורבן.

טיפול בדורבן בעקב על ידי חברת ד"ר פלקס:

לחברת ד"ר פלקס, יש מוניטין של 30 שנה, בייצור מדרסים מותאמים אישית לבעיות השונות. מומחי החברה בקיאים בכל בעיות היציבה, ונותנים פתרונות לכל בעיה. אם הנכם סובלים מדורבן בעקב, מומלץ לכם לפנות אלינו לקביעת פגישת ייעוץ חינם. בפגישה נמליץ לכם על מדרסים מתאימות, וסוג הנעליים שיהיו הכי בריאות וטובות לרגל שלכם.

מתעניינ/ת בשירות זה? רוצה עוד פרטים?
השאר/י פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם

  מתקדמים לחיים בריאים יותר

  השאיר/י פרטים ונחזור אליך לתיאום אבחון בהקדם

  Open chat
  דברו איתי! אשמח לעזור
  היי
  אשמח לעזור